Pigiausi skrydžiai į Niujorką iš artimų oro uostų

Gyvenimas Niujorke


Niujorko gyvenimas žavi tikrai ne vieną žmogų. Nuolatos šurmuliuojančios gatvės, naktinis gyvenimas, prabangūs restoranai, elitiniai prekybos centrai ir tik šiame mieste esančios parduotuvės – tai, kas daugelį priverčia net aiktelti, pamačius tai savo akimis. Vis dėlto gyventi Niujorke galėtų tikrai ne kiekvienas. Šis miestas visiškai skiriasi nuo bet kurio kito pasaulyje esančio miesto savo modernumu ir prabanga, beprotišku gyvenimo tempu bei neišsemiamos galimybėmis, energija, kultūrų gausa.

Gyvenimas Niujorko mieste daugeliui atrodo beprotiškas ir siautulingas. Tačiau, leisdami laiką miesto parkuose ar muziejuose, meno galerijose, jūs jį galite pamatyti visiškai kitokiomis akimis. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką, kokius lankytinus objektus pasirinksite apžiūrėti kelionės metu..

Nenuostabu, kad Niujorke, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Niujorko gyvenimas plaukia sava vaga.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Niujorke yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų. Deja, kartais nusikalstamumas ar kitokie nemalonūs incidentai į miestą atvykusių žmonių neaplenkia. Gyvenimas Niujorke verda ir niekada nesustoja, turistų čia yra begalės, todėl nusikaltėliams ir vagims jie yra labai geras grobis. Todėl saugokite savo rankinukus, pinigines, lagaminus ar kitus vertingus daiktus. Nepasitikėkite nepažįstamaisiais, nepatikėkite jiems svarbių dokumentų.

Gyvenimas Niujorke sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Niujorko gatvėse sulėtėja ir aptingsta. Tačiau, šaltasis periodas žavi savo tradicijomis, kadangi Kalėdos šiame mieste yra labai švenčiamos, o kalėdiniai bumai – smagūs ir įdomūs.

Niujorko Oro uostai
  • La Guardia oro uostas LGA
  • Marine Air Terminal oro uostas QNY
  • East 34th St Landing oro uostas NES
  • John F. Kennedy Intl oro uostas JFK
  • Battery Pk City/N. Cov oro uostas NBP
  • Newark oro uostas EWR
  • Pier 11/Wall St. SPB oro uostas NWS
  • Stewart oro uostas SWF