Pigiausi skrydžiai į Niujorką iš artimų oro uostų

Turizmas Niujorke


Niujorkas – miestas, kuriame tikrai įmanoma susipažinti su visos Amerikos kultūra. Jisai itin kontrastingas, modernus ir šiuolaikiškas. Miesto gatvės persipynusios skirtingų kultūrų, rasių žmonių, kurie čia ne tik keliauja, bet ir gyvena. Niujorkas yra pagrindinis politikos ir kultūros miestas, todėl Niujorko turizmas čia itin klesti.

Turizmas Niujorke yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūsta į Niujorką. Dažniausiai, keliaujant Niujorko gatvėmis, neįmanoma suprasti, kurie žmonės yra vietiniai, o kurie turistai, nes gyvenimas čia tiesiog lėkte lekia, niekada nestovi vienoje vietoje.

Turizmo centras Niujorke maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba tiek anglų, tiek prancūzų ar vokiečių kalbomis.

Niujorkas turistams gali atrodyti neįveikiamas miestas, kuriame daug šurmulio, o galimybė pasiklysti itin didelė. Tačiau, paklausę bet kurio žmogaus gatvėje, kelią atgalios rasite lengvai ir be didelio vargo.

Miesto kortelė

Turizmas Niujorke yra išvystytas. Galite įsigyti miesto kortelę, kuri atidarys duris į pačias įžymiausias šio miesto vietas. Su šia miesto kortele turėsite galimybę aplankyti Empire State Building, Amerikos istorijos muziejų, kuriame išvysite įspūdingą suorganizuotą programą, taip pat Guggenheim ir Metropolitan muziejus, modernaus meno muziejų ir turėsite galimybę paplaukioti kruiziniu laivu arba nuplaukti keltu iki Laisvės statulos bei Ellis salos.

Niujorko turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Niujorke – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Niujorko Oro uostai
  • La Guardia oro uostas LGA
  • Marine Air Terminal oro uostas QNY
  • East 34th St Landing oro uostas NES
  • John F. Kennedy Intl oro uostas JFK
  • Battery Pk City/N. Cov oro uostas NBP
  • Newark oro uostas EWR
  • Pier 11/Wall St. SPB oro uostas NWS
  • Stewart oro uostas SWF